Whatsapp Messenger'a Yeşil Tik Özelliği Geliyor |İronik1Dünya
Reklam Alanı

Whatsapp’a Yeşil Tik Geliyor

269 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Merhaba İronik1Dünya okurları bugünkü konumuz whatsapp ile alakalı olacak. Büyük bir kitlesi olan uygulamaya yeni bir özellik geliyor ve ayriyeten bu özellik çoğu kişinin yadırgamadığı bir şey;

Whatsapp Yeşil Tik

Herkesin bildiği ve aktif kullanıcı sayısının yaklaşık 1 milyar olduğu whatsapp messenger uygulamasına yeni bir özellik geliyor. Bu özelliğin şuanlık adı yeşil tik ve bildiğiniz mavi tikten çok uzak. Şuanlık beta aşamasında olan bu uygulama, bu update geliştirilme aşamasında. Henüz ne zaman tam halinin yayınlanacağı bilinmiyor bununla ilgili yetkililer hızlı bir şekilde açıklarını ve geliştirmelerini yapıyor “yeşil tik” özelliğinin.

Yeşil Tik Özelliği

Peki Bu Yeşil Tik Ne Getirecek 

Yayınlandıktan sonra ilk etapta şirketlere verilecek olan bu yeşil tik bildiğiniz üzere herkese dağıtılmayacak. Zaman geçtikçe aynı instagram, twitter gibi mecralarda olduğu gibi herkese ulaşacak.

“Ee tamam anladık ama ne işe yarayacak” dediğinizi duyar gibiyim. Hemen onada cevap verelim;

Bu yeşil tik bir nevi özenti gibi bir şey twitter, instagram ve facebookta olduğu gibi ilk etapta bu tike sahip olanların gerçek bir whatsapp kullanıcısı olduğunu anlayacağız. Bunun dışında bu uygulamanın kullanıcılarına ne gibi özellikler verileceği şuanda beta aşamasında olduğu için bilinmiyor. Gelişmeler için takipte kalınız!

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv