Volkan Demirel'de Son Noktayı Koyuyor! | İronik1Dünya
Reklam Alanı

Volkan Demirel’de Son Noktayı Koyuyor!

222 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Hazırlık maçlarıyla beraber formsuzluğu ve yediği hatalı gollerle öne çıkan volkan demirel son olarak Trabzonspor maçında 2. goldeki hatasıyla adeta yıkıldı. Trabzonspor’un ikinci golünde hatası nedeniyle taraftarlardan ıslık yiyen Volkan Demirel bu hatayla beraber kariyerinde önemli bir karar aldı.

İşte Volkan Demirelin şok edici açıklamaları

2002 yılında Kartal Spor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan başarılı kaleci 15 sezondur Fenerbahçe kalesini başarıyla temsil ettiği için takımda adeta bir simge olmuştu. Sezon başlarken sözleşmesini 1+1 yıl ile uzatan kaleci Trabzonspor maçıyla kararını değiştirdi.

Bu Sezon Volkan Demirel’in Son Sezonu Olacak!

Taraftarın hep bağrına bastığı futbolcuyu bu hareket yıkmıştı, bu hareketten sonra Volkan Demirel takım arkadaşlarına  “Fenerbahçe kaptanı kendi stadında ıslıklanmaz, eğer ıslıklanıyorsa çekip gitmelidir” dediği ifade edildi. Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım soyunma odasında ne kadar başarılı kaleciyi yatıştırmaya çalışmış olsa da başarılı olunamadığı da öğrenildi. Sezon sonu 1+1 yıllık opsiyondan vazgeçip kontratını sonlandıracağı verilen bilgiler arasında. Artık sezon sonunda olacak olanları göreceğiz, umuyoruz iki tarafta küskün ayrılmaz.

40 Yaşına Kadar Forma Giyeceğini Söylemişti

Sezon başında imza töreninde basının karşısında Volkan Demirel şu ifadeleri kullanmıştı; “Rekor Müjdat abide. Ben elimden geldiğince forma giymek istiyorum. 40 yaşına kadar forma giymek istiyorum. Rekoru da kırmak istiyorum. İlk formayı giydiğimde rekor konusunu düşünmemiştim. Ama zaman geçtikçe bu hedefi koymuştum. İnşallah bu hedef doğrultusunda hareket edeceğim. Ne kadar çok bu formayı giyip Fenerbahçe’ye hizmet edersem benim için gurur olur”

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv