Ünlü Resimleri |İronik1Dünya
Reklam Alanı

Ünlü Resimleri

105 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Genç yaşta kariyerine atılan Thea Alexis Samper ismiyle bilinen fakat takma adı Alexis Texas olan ünlü  yıldızının resimleri ve  filmleri milyonlarca görüntülenmeye ulaştı. Amerikalı genç güzel sarışın düz saçları ve mavi gözleri ile 21 yaşında girdiği sektörde 580 den fazla filmde oynamıştır.

Alexis Texas’ın filmlerinden önce verdiği seksi ve tahrik edici fotoğraflar, bikinili fotoğraflar, arka plan fotoğrafları, iç çamaşırlı fotoğrafları ve çıplak fotoğraflarına www.resimpaylas.org sitemizden ulaşabilirsiniz. Resim Paylaş ekibi olarak editörlerimiz Alexis Texas’ın fotoğraflarını günlük güncelleyerek sizlere daha iyi hizmet sunmaya çalışıyor.

Ünlü yıldızının baştan çıkartıcı fotoğraflarına sitemize girerek sağ tarafta bulunan resim ara kısmına Alexis Texas yazarak veya sağ tarafta bulunan kategoriler kısmından Ünlü Resimleri kategorisine girerek Alexis Texas’ın seksi fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Resimleri indirerek arşiv oluşturabilir ekran görüntüsü alıp düzenleyerek arka plan resmi olarak ayarlayabilirsiniz.

Alexis Texas, İnna ve Kate Ryan gibi ünlü yıldızların seksi pozlarının oluşturduğu albümler bir tık uzağınızda yer alıyor, sitemizi ziyaret etmeyi unutma.

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv