Ufak Tefek Cinayetler 15.bölüm Kıyafetleri |İronik1Dünya
Reklam Alanı

Ufak Tefek Cinayetler 15.bölüm Kıyafetleri

20 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler 15.bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek dizisi modasını takip eden hayranları için harika bir blog dan hahsedeceğiz. Tüm Dizide giyilen kıyafetten aksesuara, Koltuktan saate kadar her şeyi bir blog da bulmanız mümkün. Dizinin bu akşamki  bölümünde Pelinin giydiği bir taytı çok beğendiniz ama nasıl bulacağınız bilmiyorsunuz elinizdeki tek veri dizinin adı ve pelinin taytı ! Peki bu kadar veri ile bu taytın markasını modelini fiyatını öğrenme şansınız var mı ? İşte tam burada imdadınızda dizikiyafetleri.net yetişiyor.

Sitede bunun yanında Diğer dizilerinde kıyafet ve sponsorlarına ulaşmanız mümkün. Bu dizilerden bazıları Çukur, Söz, Fazilet Hanım ve Kızları, İstanbullu Gelin, Fi dizisi gibi bir çok hit dizinin kıyafetleri ve sponsorlarını dizi ile aynı anda yayınlıyor. Bu akşam yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler 15.Bölüm kıyafetleri dizi ile aynı saatte bu sayfadan bulabilirsiniz. Sadece kıyafetleri yayınlamıyor bu ürünleri nerede bulabileceğinizi  Markasını modelini fiyatını ve ürün linkini paylaşıyor.

Diğer yandan Dizide merak ettiğiniz her şeyi siteye sosyal medya üzerinden ve Yorum kısmından sorabilirsiniz %95 lik cevap verme oranıyla hemen hemen herkese cevap veriyorlar. Geçen hafta en çok merak edilen ürünlerden biri olan Pelinin Gri taytını site aynı anda yayınladığında çok şaşırdık. Oyanın kıyafetlerini en çok resmi giyinenler merak ederken Özellikle Erkekler den Serhan’ın giydiği her kıyafet de büyük merak konularından biri oldu! Bloğu takip ederek çok uygun fiyatlara çok güzel ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Dizi modası ve sponsorları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv