Narcos 3.Sezon Eylül'de Geliyor - İronik1Dunya.com
Reklam Alanı

Narcos 3.Sezon Eylül’de Geliyor

348 defa okundu 2 defa yorumlandı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Narcos dizisi yeni sezonuyla sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Soluksuz geçen iki sezonun ardından büyük bir merakla beklenen yeni sezonda bizleri neler bekliyor?

2 sezonuyla seyircileri ekrana kitleyen yabancı dizi olan Narcos 3.sezon onayını aldı.
İlk iki sezonda Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Emilio Escobar Gaviria’nın hayatını konu alan Narcos’ta 2. sezon finalinde ölen Escobar’ın yerine 3. sezonda kimin geçeceği oldukça merak ediliyor
Narcos hayranları 3. sezon başlangıcı için meraklı bekleyişlerini sürdürürken 3.Sezon tarihi belli oldu.
ilk 2 sezonda Pablo Escobar’ın hayatını konu alan Narcos’ta 2. sezon finalinde ölen Pablo Escobar’ın yerine Cali Karteli geçiyor. Peki Narcos 3. sezonu ne zaman izleyici ile paylaşılacak? İşte Narcos hakkında merak edilen soruların yanıtları ve Pablo Escobar’ın yerine geçen Cali Karteli lideri Chepe olarak da bilinen José Santacruz Londoño.

Netflix’in açıklamasına göre 1 Eylül’de ekrana dönecek olan Narcos’un 3. sezonun yanı sıra, 4. sezon için de onay aldığını biliyoruz.

Yine bizleri soluksuz bir hikayeye ile baş başa bırakacak olan yapımcılar, elde ettikleri başarıyı devam ettirmek istiyorlar. Bakalım Pablo Escobar’sız bir sezon nasıl geçecek? Hep beraber göreceğiz.

 

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

2 Yorum
  • zeynepCevapla

    Narcos’un 3. sezon için onay alması iyi oldu. Dizinin eylülde başlayacak olan 3. sezonunu çok merak ediyorum. Umarım ilk 2 sezon kadar güzel olur.

    Tem 16, 2017 21:54
  • GökmenCevapla

    Narcos’un 3. sezon için onay alması tabi ki güzel bir olay yetkililer doğru bir seçim yapmışlar 🙂

    Tem 17, 2017 10:04
iptv