Mini Müzik Kutusu Gizli Kamera ile Gizli Videolar Kaydedin |İronik1Dünya
Reklam Alanı

Mini Müzik Kutusu Gizli Kamera ile Gizli Videolar Kaydedin

98 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte üretici firmalar da ürün bazlı çalışmalarda görselliğe çok daha fazla önem veriyor ve üreticilerin yanı sıra müşteriler de bu konuda ekstra hassasiyet gösteriyor. An itibarıyla sizinle buluşturacağımız ve sizlere tanıtacağımız ürün de işlevselliğinin yanı sıra görselliği ile de fark yaratmayı başarıyor. Mini müzik kutusu gizli kamera olarak karşınıza çıkan bu ürün, adından da anlaşılacağı gibi sevimli bir müzik kutusunu anımsatıyor ve yapacağınız kayıtlarda gizlilik prensibini kusursuz bir şekilde temin ediyor. 12 saat aralıksız olmak kaydı ile ses ve görüntü alabilen ve bu bağlamda sınıfında birçok ürüne göre daha uzun süreli bir çalışma fırsatı sunan ürün, uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Gizli kameralı müzik kutusu sayesinde sizler de çalışmalarınızı büyük bir gizlilik çerçevesinde yürütebilir ve sonuç alabilirsiniz. Flash bellek ve bluetooth desteği de sunan bu ürün, aynı zamanda mmc kart ve micro sd kart desteği de sunmaktadır. Sahip olduğu güçlü batarya ile birlikte uzun süre kullanım sağlayan bu ürün, şarj edilebilir özelliği ile de farkını ortaya koymayı başarıyor.

Sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz ürün, kolay kullanımın yanı sıra hoş ve minimal görüntüsü ile de alıcıları etkilemeyi başarıyor ve şu an en popüler ürünlerden bir tanesi olarak raflardaki yerini almış durumdadır.

Daha detaylı bilgiler için aşağıda ki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.casusgizlikamera.com/mini-muzik-kutusu-gizli-kamera.html

 

 

 

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv