Lie To Me İzlemek İçin En İyi 5 Neden - İronik1Dunya.com
Reklam Alanı

Lie To Me İzlemek İçin En İyi 5 Neden

301 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Merhaba ironik1dunya okurları bugün karşınızda o efsane profesyonel mimik dizisiyle karşınızdayız :), evet evet o dizi Lie To Me. Size spoilersız Lie To Me’yi ve izlemeniz için en iyi nedenleri sıralayacağım. İsterseniz hemeeen konumuza geçelim;

-Lie To Me; Türkçe karşılığı bana yalan söyle olan dizidir. Lightman şirketi ve onlara verilen işleri, işler dizi.

1) Lightman’ın Hayatından Kesitler

Sırf Doktor Lightman’ın ve onun hayatından verilen kesitler, kişisel problemlerinden ve  onu profesyonellikle çözmesinden dolayı bile izlenir dizi. Öyle ki dizinin son 5,6 dakikasına kadar izleyici olayları çözemiyor ; sırf bu durum bile izleyiciyi sürükler ve kendine çeker.

2) Dizideki Aşk Kesitleri

Şüphesiz sıkıcı sezonluk Türk aşk dizilerinden sıkılmış biriyseniz benim gibi bu dizide işlenen aşklara ciddi anlamda aşık olacaksınız. Türk dizileri gibi ergen ve amatörce işlemeyerek, izleyiciyi sıkmayarak sunulan aşk hem sizi bir bölüm sonra yaşanılacak olan olayı merak ettiriyor hemde yüzünüzde bir tebessüm bıraktırıyor :).

3) Lightman’ın Davranışları

Lightman’ın bir diğer özelliği de çevresinde bulunan insanlara muhakkak sinir bozucu olması diyebiliriz. Tabi bu klasik Türk dizileri gibi ön plana çıkarılmamış, bu durumu tatlı atışma olarak sunmuşlar seyirciye. Ayriyeten ne kadar atışma görsekte aralara serpiştirilmiş sıcak birliktelik, takım ruhu bu diziye tat katmış ve seyirciyi şüphesiz kendisine bağlamış.

4) Lightman’ın Efsanevi Bilimi

Az kalsın en önemli konuyu atlıyorduk, şüphesiz çoğu seyircisinin tek izleme nedeni lightmanın sıradışı bilimi. Bilmeyenler için küçük bir spoiler verelim; lightman yaptığı bir ton araştırma,çalışma ile insanları konuşmadan yüz, mimik hareketleriyle kast ettiklerini, yalan söyleyip söylemediklerini anlayabiliyor. Bu da izleyiciye “Bir bölüm sonra acaba ne olucak” sorusunu sordurmaktan alı koymuyor ve seyirciyi direkmen bir sonraki bölüme atıyor.

5) Lightman’ın Bilimini Sunması

Kişisel olarak dizide en beğendiğim şeylerden biride lightman’ın kendini, bilimini satabilme yeteneği. Şüphesiz lightman’ın egosuna en yakışan şey budur. Adam karşısındaki kendinden çok emin yalan söyleyeni o kadar süper yerin dibine sokuyor ki izleyici adeta bundan zevk alıyor. Hemen bir görsel ile örnek verelim 🙂 ;

-Ve bunun gibi bir sürü örnek

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv