Haftanın Android Oyunları #2 ! |İronik1Dünya
Reklam Alanı

Haftanın Android Oyunları #2 !

467 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Merhaba dostlarım bugün sizlere yaz tatiliniz de sıkılmamanız için eglenceli vakit geçirebileceğiniz bazı oyunları paylaşacağım. Ayrıca bugünkü yazıyı bazı küçük aksaklıklar sebebiyle geçiktirdigimiz için özür dileriz iyi oyunlar!.

1. The Room

The Room Fireproof Games tarafından yayınlanan 3D bulmaca oyunudur. Oyun 3D bir odada ipuçları toplayarak sandıkları acmanızı ve gizemleri çözmerek farklı düşünmenizi saglayan bir bulmacadır.

2. Minecraft Story Mode

Minecraft Notch tarafından geliştirilen ve bir kaç yıl önce Windows satılan açık dünya hayata kalma oyunudur. Minecraft Story Mode ise yıllardır Minecraft oyuncularının heyecan ile bekledigi hikaye modudur. Oyunun yapımcılığını daha öncede animasyonlatı ve farklı hikaye modları ile bildiğimiz Telltale Games üstlenmiştir. Hikaye ve grafik olarak kesinlikle oynanmanızı tavsiye ettigim oyunlardan biridir.

 

 

 

3. Fallout Shelter

Fallout Shelter Bethesda Softwork LLC tarafından geliştirilen bir Simulator tarzı oyundur. Oyun bir nükleer saldırıdan sonra kacan insanların sığınabilecegi bir yer altı üstü yapmanızı konu alır. Bu üs sürekli olarak nükleer patlamanın etkisi ile oluşmuş yaratıklar tarafından saldırıya uğrar sizin amacınız ise yeraltı şehrinizi geliştirerek yaratıkları yok etmek.

 

 

4. Dungeon Hunter 5

Oyun nerdeyse tüm mobil oyuncuların bildiği Gameloft’a ait. RPG Tarzında olan oyun karakteriniz ile level atlayıp, yeni diyarlarda daha zorlu rakiplerle karşılaşmamızı saglarken grafikleri ilede oyuncuları derinden etkiliyor. Farklı sınıflarda karakterler ile daha zorlu dungeonlar olmasıda ayrı renk katıyor oyuna.

 

 

5. Chaos Battle League

Oyun This Game Studio tarafından geliştirilen ve halen erken erişimde olan Clash of Royale tarzı online kart oyunudur. Kendine has grafiklere ve kartlara sahip olmasının yanında oyun bambaşka bir tema da geçmektedir.

 

 

6. Yu-Gi-Oh Duel Links

Yu-Gi-Oh animeden uyarlanan ve KONAMI tarafından geliştirilen online kart oyunudur. YU-Gİ-OH seçtiğiniz karakterin kart destesini tamamlayarak insanlar ile eş zamanlı mücadele edebileceginiz bir strateji oyunudur. Grafik olarak tatmin edicidir. Ayrıca boş zamanında animesinide izlemenizi tavsiye ederim.

 

Arkadaşlar Minecraft Story Mode ve The Room ücretli oyun oldukları için ve telif haklarından dolayı indirme linkleri paylaşamıyoruz. Fakat oyunların hepsine play storedan ulaşabilirsiniz.

 

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv