Fenerin Sosyal Yedekleri Taraftarı Çıldırttı ! | İronik1Dünya
Reklam Alanı

Fenerin Sosyal Yedekleri Çıldırttı !

311 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Maça dün İzmir Doğanlar Stadında konuk olan Fenerbahçe iyi futboluyla göz doldurdu. Buna rağmen 2-2’lik skordan kaçıp galibiyete erişemedi. Geçen senenin ardından bu sene yapılan transferler, taraftar desteği ve Aykut Hocanın  güçlü yönetimi takıma yansımaya başlamış gibi.

Göztepe-Fenerbahçe : 2-2


Maçın 5. dakikasında sol kanatta İsmaile atılan topu, sol kanattan İsmail ceza sahasına ortaladı ve Alper Potuk’un golüyle Fenerbahçe maça 1-0 üstünlükle başladı. Daha sonrasında 8. dakikada Castro’nun ceza sahası dışından şutuna Volkan hatalı bir hamleyle topu içeri aldı ve skor 1-1’e geldi.

Göztepe-Fenerbahçe : 2-2


57’de Oscar Scarione, Göztepe’ye 2-1’lik skor üstünlüğünü getirdi. 64’te Skrtel, karşılaşmanın skorunu belirledi.İkinci yarıda Mehmet Topal’ın bir şutunda top direkten döndü. Gol silahı Robin Van Persie’nın maçtaki kötü performansı daha tam anlamıyla hazır olmadığını ortaya koydu.

Göztepe-Fenerbahçe Mücadelesi


Valbuena sahada savaşırken taraftarlar onamı sevinse, volkanın yanlış gol yemesinemi üzülse tam anlamamışken gözler yedek klübesine çevrildi o anlarda da taraftar bu görüntüye isyan etti. Yedeklerin çoğu maça konsantre olmamış, yedek klübesinde telefonlarıyla uğraşır bir haldeydi. Yönetimden bir ceza gelirmi bilinmez ama yedeklere disiplin sağlanmadığı sürece birçok sorun ard arda geleceği nerdeyse kesin gibi. Umuyoruz ki Aykut Hocanın istikrarı takıma tam olarak oturur ve Fenerbahçe eski ruhunu tekrardan yakalar.

Fenerin Sosyal Yedekleri

Kaynak; Takvim

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv