Fenerbahçe'de Transfer İçin Bayram Mesaisi | İronik1Dünya
Reklam Alanı

Fenerbahçe’de Transfer İçin Bayram Mesaisi

615 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

İşte Transfer Listesinde Bulunan İsimler

Fenerbahçe Spor Kulübünde büyük transfer. Teknik direktör Aykut Kocaman’ın 8 numara aday listesinde 3 aday futbolcu var. Bu adaylar sırasıyla şöyle; Valencialı Maksimovic, Portolu Andre ve Lyonlu Grenier.

Andre Andre

Transfer sezonunun son günlerine yakın Fenerbahçe, arayışlarına bayram tatiline rağmen son hız devam ediyor.

Josef De Souza’nın satılamaması nedeniyle hala bütçe sıkıntısı çeken Fenerbahçe, 8 numaralı bölgedeki eksikliğini kiralama yöntemiyle gidermeye çalışacak.

Fenerbahçe scout ekibinden alınan verilere göre bu bölge için şuan 3 isim önplana çıkıyor. Bu isimlerse Sırp Valencialı Nemanja Maksimovic, Olimpik Lyon’lu Fransız Milli futbolcu Clement Grenier ve Portonun formasını terleten Andre Andre olduğu verilen detaylar arasında.

Aykut Kocaman Bu Transferlerde Israr Ediyor!

İsimlerini verdiğimiz 3 futbolcuyla şuanda kulüpleri ve menejerleriyle iletişime geçildiği söylendi, 2 güne kadar dönüş bekleniyor.

Aykut kocamanınsa 10 numaradan çok bu bölgenin ihtiyacının fazla olduğu ve bu bölgeye acilen destek yapılması gerektiği gelen raporlar arasında. Bu arada transfer sezonu 8 eylülde sona eriyor; bakalım önümüzdeki günler için taraftarları ne gibi süprizler bekliyor.

Kaynak; Sporx

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv