Fenerli Taraftarların Vardar Maçına Tepkisi | İronik1Dünya
Reklam Alanı

İşte Taraftarların Vardar Maçına Tepkisi

249 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

17 ağustos tarihinde Fenerbahçe Makedonya Vardar’da oynadığı Vardar-Fenerbahçe maçını 2-0 kaybetti. Maçın ilk 10 dakikasının tek hakimi olan Fenerbahçe‘de işler 20. dakikadan sonra bozuldu. 20. dakikada basit bir pozisyondan yediği golle maça olan konsantrasyonunu kaybetti ve yine iyi futboluyla bir yenilgi daha aldı.

Fenerbahçe Maçın’ın İstatistikleri


Maçın istatistiklerine baktığımız zaman en ilginç olanı Vardar takımının sadece 1 isabetli şutla 2-0 yenmesi. Maçı izlemediyseniz bile sizde tahmin etmişsinizdir; kendi kalemize basit bir hatayla gol attık. Baş kahramanlarımız Mehmet Topal ile Kameni, küçük bir anlaşmazlıkla önde olan Kameniye kafayla top atmak isteyen Topal topu biraz ileri atınca maçı 2-0’a getiriyor. Diğer taraftan baktığımız zaman %60 topa sahip olma yüzdesi olan Fenerbahçe ne kadar topa sahip olsada gerekli hücum oyuncuları  olmayınca o top kaleyle buluşmuyor. Kaybettiğimiz toplarda da sol bekte H.A.K‘ın yeterli olmaması ve geriye dönememesi çoğu pozisyonu net gol pozisyonuna dönüştürüyor. Bir diğer istatistiklere baktığımızda da 7 isabetli, 9 isabetsiz şut çekip 5 kere korner kullanmışız. Bulunduğumuz pozisyonlardan da 3 tanesi ofsayt; 11 faul,1 sarı ve 1 adette kırmızı kartla maçı bitirmişiz.

Taraftarların Twitterdaki Tepkisi


Ee bilinmedik bir takımdan böyle bir hezimet alınınca Fenerbahçeli taraftarlar twitterda çıldırdı; onları da anlamalıyız ki o kadar beklentinin üstüne bu sonuç sadece onu değil Türkiye’yi üzdü. İşte karşınızda bir kaç taraftarın maça tepkisi ;

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv