En Etkili 6 Google Play Eklentisi - İronik1dunya.com
Reklam Alanı

En Etkili 6 Google Play Eklentisi

349 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Merhaba ironik1dunya okurları bugün sizler için google playde bulabileceğiniz en etkili 6 eklentiyi sizlere sunduk, eklentileri kısa bir biçimde anlatmaya çalıştık; eklentilere verdiğimiz fotoğraflar üzerinden gidip,indirip kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın, iyi seçimler.

 

1. Adguard Content

Dostlarım sayfadan fırlayan reklamlar için kesin çözüm diyebilirim.Ayrıca tarama geçmişinizi,şifrelerinizi ve çerezlerinizi de tek bir tık ile rahatlıkla silebilirsiniz. Ek olarak acılan pencere yada yeni sekme reklamlarında artık görmek zorunda değilsiniz. Bu uygulamayı Play Store’dan Android Cihazınıza yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

2. Grasshopper

Dostlarım benim gibi developer adayı iseniz bu uygulamayı deneyin onlarca programlama dilini günde 5 dakikanızı ayırarak kolayca ögrenebilirsiniz

 

3. Triangel

İnternet sömüren telefonlar için Google beyin küçük hediyesi. Google tarafından geliştirilen mobil verinizi en iyi şekilde yönetmenimiz saglayan başarılı bir uygulama bence her cihazda olmalı. Ayrıca bu uygulama ile birlikte hangi uygulamanın ne kadar internet harcadığını görebilirsiniz. Son olarak bu uygulamayla hangi uygulamanın ne kadar internet harcayacağınıda hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

4. KWGT

Dostlarım bu uygulama size istediğiniz tarzda Widget’ler yapmanızı saglar. Daha önceki haftalarda ücretsiz olan uygulama cihazınızı istediğiniz gibi özelleştirilmesi olanak sağlıyor. Ayrıca başka kullanıcılar tarafından hazırlanmış Widget’leri indirebilirsiniz.

 

5. Snapseed

Dostlarım Snapseed Google tarafından Play’e sunulmuş bence en iyi fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraflarınıza türlü türlü efektler verip canlı bir hava yaratabilirsiniz. Fotoğraf kolik iseniz bu uygulama tam size göre.

 

6. Görüşme Kayıt ; ACR

Dostlarım telefon konuşmalarımız gereksiz durumlarda lazım olabiliyor. ACR ücretsiz bir “Telefon Görüşmesi Kayıt” uygulamasıdır. Uygulama hem gelen, hem de giden aramaları süre sınırı olmaksızın farklı formatlarda kayıt imkanı sunmaktadır. ACR Play Marketteki en iyi görüşme ve arama kayit programıdır.

                                                               Haftanın Google Play Oyunları #1
                                                                Haftanın Google Play Oyunları #2

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv