Emekliliğe Giden Yolda Son Viraj |İronik1Dünya
Reklam Alanı

Emekliliğe Giden Yolda Son Viraj

8 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Emekliliğe Giden Yolda Son Viraj

Emeklilik hesaplama
işlemi, ne zaman emekli olacaklarını öğrenmek isteyenler için geliştirilen uygulamadır. Bu uygulama sayesinde yapılan hesaplama sonucu kaç gün çalıştığınızı ve ne zaman emekli olacağınızı öğrenebilirsiniz. 4a, 4b, 4c gibi tüm SGK, Bağ-Kur, Emekli sandığı gibi hesaplamalarınızı yaparak yaş, hizmet bilgisi gibi kriterlere göre emekliliğinizi öğrenebilirsiniz.

Fazla mesai hesaplama hizmeti sayesinde fazladan çalışmış olduğunuz mesai saatlerinde ne kadar ücret alacağınızı öğrenebilirsiniz. Haftalık olarak belirlenen çalışma saatinin dışında fazladan çalışmalarınıza karşılık işçi olarak ne kadar alacağınızı ve fazla mesai saatlerinin ne kadar ettiğini öğrenebilirsiniz. İsterseniz çalışmış olduğu fazla mesai saatini istediği zaman talep edebilir. Hesaplama için gerekli olan çalışan bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

Kıdem ihbar hesaplama sayesinde ise, olası bir durumda işten çıkarılma durumunda ne kadar tazminat alacağınızı öğrenmek için yapılan hesaplamadır. Bu hesaplama aylık brüt üzerinden hesaplanmaktadır. Damga vergisi kesildikten sonra alacağınız net ücret sistem üzerinden belirlenir ve detaylı bir şekilde sunulur. Bunun için işe giriş ve çıkış tarihi gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir. Mutlaka Sorgulama için e devlet giriş gerekmektedir.

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv