İşte Karşınızda E3 2017 Oyun Piyasası | İronik1Dünya
Reklam Alanı

E3 2017’de Sunulan Oyunlar

237 defa okundu 2 defa yorumlandı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Dünyanın en büyük oyun fuarı E3 haziran ayında geride kalmıştı ve heyecanla çıkması beklenen oyunlar için oyuncular geri sayıma başladı.

 

Oyun dünyasının merakla beklediği E3, birbirinden önemli oyunların tanıtımı ve duyurusuyla tamamlandı. Microsoft’tan Sony ve Bethesda’ya pek çok firma kendi oyunlarının tanıtımını gerçekleştirdi. Ubisoft duyurduğu yeni serisinin yanında bir süredir haber alınamayan Assassin’s Creed ve Far Cry‘ın yeni oyunlarının tanıtımlarını da gerçekleştirdi.

Bu fuarda sunulan bazı oyunlar işte Aşağıda listemizde.

 1. Detroit Become Human: David Cage tarafından hazırlanan Detroit, ilk defa E3 2016’da bizlere gösterilmişti. Ana karakterimiz, insanların makineleşmesinden etkilenmiş ve bunun doğurduğu politik olaylara karşı Androidler ile birlikte özgürlükleri için harekete geçiyor. David Cage bir kez daha sinema ile oyun dünyasını birleştiriyor ve kendi kararlarımızı verip, kendi hikayemizi hazırlayabileceğimiz yeni bir oyun ile karşımıza çıkıyor.
 2. Marvel vs Capcom Infinite: MARVEL ve Capcom evreninin bir araya geldiği ve yüzlerce dövüş kombinasyonunu bizlere sunan MARVEL Vs Capcom Infinite’in hikaye modu E3 2017’de tanıtıldı. Daha önce oynama fırsatı bulamadığımız Dante, Thanos, Guardians Of The Galaxy’den Rocket Racoon, Black Panther, Nova ve Zero’yu da oynama fırsatına sahip olabileceğiz.

 3. Metro Exodus: Spartan Rangers’lara önderlik yapan Artyom ile devam edeceğimiz Exodus’da amacımız doğuya giderek yaşanabilir yerler bularak insanları yeraltından çıkartmak.
 4. Life Is Strange: Before The Storm: Microsoft sunumunda tanıtılan ve üç bölümden oluşacak olan Before The Storm bizlere Max ve Chloe‘nin hikayesinin öncesini anlatacak. Rachel ve Chloe arasında olanların Chloe’yi oldukça değiştirdiğini ve
 5. The Evil Within 2: The Evil Within 2 geliyor, ancak bu sefer daha farklı… Her şeyin birbirine girdiği dar ve kapalı alanlarda sıkıştığımız ilk oyunun aksine bu kez geniş ve keşfedebileceğimiz bir dünya olacak karşımızda.

 6. Wolfenstein 2: The New Colossus: Wolfenstein 2’de gözlerini açan Blazkowicz’i ele geçirilmiş bir Amerika ve güçlenmiş olan Nazi’lere karşı savaşına kaldığı yerden devam ediyor. K.K.K üyeleri hariç, Amerika’daki bu durumdan kimse memnun değil.

 7. Far Cry 5 : Ana karakterimiz bir polis ve şiddetin tırmanmasına neden olan bir tarikat ile karşı karşıyayız. Arkadaşlarımızla birlikte senaryo modunu oynayabileceğimiz Far Cry’da bu sefer helikopter ve uçakları da kullanabileceğiz.

 8. Assasin’s Creed Origins: Origins’de ana karakterimiz Bayek ile Suikastçi kardeşliğinin nasıl kurulduğunu ve nasıl bugüne kadar geldiğini göreceğiz. Ve buna Antik Mısır’daki tanrı kralların halk ile giriştiği mücadeleler ile tanık olacağız.

 9. God Of War: Önceden duyurulmuş olan God of War’un oynanış videosu “Savaşçı ol” başlığı ile E3’te yayınlandı. Yola çocuğu ile beraber çıkan Kratos onu da kendisi gibi savaşçı yapmaya çalışır ve oğlunun itirazlarına rağmen birçok tehlikeye girişirler. Thor’un çekici gibi fırlattığında geri dönen baltasıyla beraber Kratos’un iki bıçağı ile birlikte seramiklere işlenmiş görselleri dikkat çekiyor. E3’te yayınlanan görsel, zaman zaman Kratos’un oğlunu da oynayacağımızı gösteriyor. God of War’un son oyunu 2018‘in ilk çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek.

Ve daha niceleri…

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

2 Yorum
 • GökmenCevapla

  Oyun oynamak ayrı bir zevk olsa bile bana çok zaman kaybıymış gibi geliyor nedense.

  Ağu 18, 2017 13:10
  • Batuhan BakiCevapla

   Zaten bu tür oyunlar genellikle aşırı stresi, iş yorgunluğunu 1,2 saat atmak için vardırlar Gökmen bey fazlası zaman kaybıdır.

   Ağu 18, 2017 13:12
iptv