Destiny 2 Resmi Olarak 2017 Sonbahar'da Geliyor!
Reklam Alanı

Destiny 2 2017 Sonbahar’da Geliyor

155 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Bungie’nin başarılı bilim-kurgu FPS oyunu olan Destiny’nin devam oyunu olarak belirlenen Destiny 2’nin, 2017’den önce gelmeyeceği bugün Activision tarafından doğrulandı. Ancak Activision Destiny oyuncularını 2017’ye kadar bekletmek yerine, büyük bir genişleme paketini bu sene sunmayı planladığını belirtti.

Birçok oyuncunun gönlünde taht kuran Destiny, devam oyunu ile yeniden oyuncularla buluşacak. Geçtiğimiz haftalarda sızdırma haberi ile gündeme konusu olan Destiny 2, söz konusu haberlere göre 17 Eylül 2017‘de oyuncuların karşısına çıkacağı öne sürülmüştü. Geçtiğimiz saatlerde ise, yetkililerin Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile birlikte, Destiny 2, kesin olarak duyuruldu.

Destiny 2 beta 18 Temmuz itibariyle oyunu konsol üzerinde ön sipariş ile satın alanlara açıldı. Peki ya PC kullanıcıları için ne zaman gelecek? Destiny 2 PC kullanıcıları için 2017 sonbaharda geliyor. Merakla beklediğimiz bu oyunun PC’leri bir hayli zorlayacak gibi işte size Destiny 2’nin şimdillik belirlenmiş sistem gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows 7-8-10 64 bit
  • İşlemci: Inter Core i3 3250 veya AMD FX-4350
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7850

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows 7-8-10 64 bit
  • İşlemci: Inter Core i5 2500 veya AMD Ryzen R5 1600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 390

Beklenildiği gibi uçuk bir sistem önermiyor fakat oyunun kapladığı alan adeta dudak uçuklattırıyor.

Resmi internet sayfasının altında bulunan bir bildirime göre oyun, en az 68GB depolama alanına ihtiyaç duyacak. Bu detay, FPSPOINT+ ekibi tarafından fark edilmiş durumda ve ekip, bu boyutun gerekecek olan son boyut olmadığını çünkü oyunun muhtemelen ilk günden bir güncelleme alacağını da söylemekte. Doğal olarak zaman ilerleyip oyuna daha fazla ek yapıldıkça da Destiny 2, birkaç yıl sonrasında çok daha büyük bir alan ihtiyacına sahip olabilir.

Oyun ile ilgilenen ve PlayStation 4, Xbox One veya PC için oyunu ön-sipariş etmeyi düşünenler için farklı sürümler olarak sunulmakta ve fiyatı 59.99$’dan başlamakta. Bonus olarak da ön sipariş verenler, oyunun 8 Ekim’deki yayımının öncesinde bir erken beta testine katılım hakkı kazanacaklar.

 

 

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv