Call Of Duty Sevenlerine Güzel Haber "WW2" Geliyor | İronik1Dünya
Reklam Alanı

Call Of Duty: WW2 Geliyor

275 defa okundu 3 defa yorumlandı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Call of Duty: WWII için oyuncuların heycanı doruklara çıkmaya devam ediyor. GameInformer tarafından yayınlanan spoilerlar sayesinde bu heyecan kat be kat artarak devam ediyor. Son serileri yüzünden çok eleştiri toplayan Call of Duty, özüne dönmesi ile birlikte tekrardan büyük sempatiyi kendine çekmeyi başarmıştı.

Call Of Duty WW2

İlk olarak, elde ettiğimiz verilere göre Call of Duty: WWII’nin hikaye modu daha çok bir “takım” olmaya fokuslanacak. Hemen en ufak bir örnekle, oyunda canınız otomatik olarak dolmayacak. Bunun için takım arkadaşlarınızdan ilk yardım paketleri almanız veya mermiler almanız gerekecek.

Verdiğimiz bilgilere ek olarak, Nazi Zombileri Modu hakkında da yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Çoğu oyuncu için Call of Duty’nin Zombi modu, hikayeden ve multiplayerdan daha değerli. Diğer zombi modlarından farklı olacak olan WWII, birden çok farklı objektif ve farklı oynanış bulunduracak. Zombi modu aşıklarına bu değişiklik nasıl etki eder bilemiyorum ama modun yarattığı tekrar hissini ortadan kaldıracakmış gibi duruyor.

Son olarak size Multiplayer’dan biraz bahsedelim . Headquarters adında bir sosyal mekan oluşturan oyun, bu alana yoğunluk verecek gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde açıklaması yapılan 1v1 maçlardan sonra, şimdi de yeni güncellemeye oyuncular için günlük ve haftalık görevler eklendi. Onay bulan multiplayer modları şöyle olacak:

– Team Deathmatch

– Kill Confirmed

-Domination

-Hardpoint

Call of Duty: WWII, 2017’de kasımın 3’ünde PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışa sunulacak.

Peki Ya Sistem Gereksinimleri Neler

Öncelikle oyunu oynamak için büyük ihtimalle uzay mekiğine ihtiyacınız olacak. Minumum sistem gereksinimleri ile oyunu oynamayı geçtim hissedeceğinizi dahi düşünmüyorum. Özellikle 4K görüntü için piyasa üstü ekran kartlarına ihtiyacınız olacak gibi duruyor.

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

– İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
– İşlemci: i5 6. nesil üzeri veya AMD FX-6350 ve üzeri
– Ram : 8 GB RAM
– Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB , AMD Radeon HD 7850 2GB – DirectX: Version 11
– Gerekli alan: 50 GB

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

– İşletim Sistemi: Windows7 64-bit Windows 10 64-bit
– İşlemci: AMD FX 8350 Wraith veya Intel Core i7 4790 or equivalent
– Ram: 16 GB RAM
– Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4GB veya NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB

– DirectX: Version 11
– Gerekli Alan: 50 GB

Bu veriler şimdilik oyunun yapımcıları tarafından doğrulanmadı fakat oyunun özellikleri üç aşağı beş yukarı bu şekilde olacak. Şimdiden bilgisayarınızın ekran kartı ve ramlerini değiştirmeye hazır olun, kim bilir belki yeni bilgisayar toplama ihtiyacınız doğacak bu oyundan sonra 🙂

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

3 Yorum
 • BeratCevapla

  Bu efsane oyun çoğumuzda büyük yer kaplıyor. İhaneti belkide bir çoğumuz bu oyunda öğrendik 😀 Heyecanla çıkmasını beklediğim oyunun çıkacak olması beni oldukça heyecanlandırıyor. Umarım hiç birimizi hayal kırıklığına uğratmaz.

  Ağu 13, 2017 17:30
 • İsmail Cem KarakurtCevapla

  Oyuna güzel değişiklikler gelecek gibi. Takım olmanın önemini arttırmaları ve canın kendiliğinden artmaması iyi olmuş. Oyun eski oyunlarına göre daha zor olacaktır bu da alınan zevki arttıracaktır.

  Ağu 13, 2017 21:36
  • Batuhan BakiCevapla

   Aynen öyle İsmail bey COD sonunda özüne dönüyor ve bizde bundan büyük zevk alacağıza benziyor 🙂

   Ağu 13, 2017 21:42
iptv