Atari'nin Yeni Oyun Konsolu Ataribox Geliyor! - İronik1Dunya.com
Reklam Alanı

Atari’nin Yeni Oyun Konsolu Ataribox Geliyor!

326 defa okundu 3 defa yorumlandı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Merhaba oyun severler bugün sizlerle 90lı yılların popüler olan oyun konsolu Atari’nin gündeme attığı bomba ile karşınızdayız. Biliyorsunuz ki geçtiğimiz günlerde Atari şirketi büyük bir atak yaparak günümüze ayak uydurucak bir oyun konsoluyla karşımıza çıkmıştı; bugünlerde de görüntüleri medyaya düştü.

Nintendo’nun NES ve SNES Classic Mini retro konsollarına benzeyeceğini söyleyen Atari, aynı zamanda Ataribox’ın retro oyunlarla günümüz modern oyun içeriklerini rahatlıkla oynatabileceğini de sözlerine ekledi.

Atari 2600’den esinlenilen Atari Box oyun konsolunda bir adet HDMI, 4 adet USB ve 1 adet de SD kart girişi bulunacak. Cam veya ahşap kaplama kenarlar olmak üzere 2 farklı seçenekle satışa sunulucak, ayiriyeten siyah-kırmızı renk seçenekleri de bulunacak.

Ürünün NES ve SNES Classic konsollarının update edilmiş hali olabileceği düşünülüyor. Yani Ataribox, hem eski retro oyunları hem de daha modern atari oyunlarını oynatabilecek.

Atari, Ataribox’ın donanım özellikleri, çıkış tarihi, fiyatı ve oyun içerikleri konusunda henüz herhangi bir bilgi paylaşmadı.

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

3 Yorum
 • Hüseyin GözlüCevapla

  Atarinin herzaman hayranı olmuşumdur ateri benim için pclerden daha fazla önemi vardır hayatımda.

  Tem 20, 2017 04:07
 • Muhammed AkşamCevapla

  Nintendo hayranı birisi olarak bu habere baya sevindim. Ve benim gibi retro hayranı olan bir çok insan da sevinmiştir. Çıkış tarihini beklemekteyim.

  Tem 20, 2017 06:36
 • AliCevapla

  Zamanında ataride az mı kuş vurmaya çalışırdık ? Atari box’da oldukça beklentileri yüksek tutuluyor gibi. Umarım beklentileri karşılar.

  Tem 31, 2017 12:58
iptv