Altınkum Kadınlar Plajına Dair Her Şey | İronik1Dünya
Reklam Alanı

Altınkum Kadınlar Plajına Dair Her Şey

259 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Altınkum Kadınlar Plajı ile Denizin Sıcaklığı


Sıcak yaz günlerinde denize girmek, iş stresini ve yorgunluğu atmak için birebirdir. Altınkum Kadınlar Plajı, hem şehir merkezinde bulunması hem de güvenli olması sebebiyle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kadınların özgürce ve güvenle eğlenip denize girebilecekleri Altınkum Kadınlar Plajı, tüm haftanın yorgunluğunu atmak için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Altınkum Kadınlar Plajı Hizmetleri


Altınkum Kadınlar Plajı, misafirlerine birçok hizmeti de beraberinde sunmaktadır. Bunlar arasında cankurtaran hizmeti, sağlık memuru, masa – sandalye takımları, şezlong – şemsiye takımları, büfe, soyunma kabini, duş kabini, mescit, otopark, kilitli emanet dolapları, müzik yayını hizmetleridir. Kadınlar plajı çalışanlarının tamamı bayan personelden oluşmaktadır. Kadınlar plajı içerisindeki hizmetlerin bir kısmı ücretlidir. Her hizmetin ücreti değişiklik göstermektedir.

Altınkum Kadınlar Plajı Genel Şartları


Kadınların güvenle denize girebileceği Altınkum Kadınlar Plajı bu güveni ve kaliteyi korumak adına bazı kurallara sahiptir. Bu genel şartlar arasında 9 yaşından büyük erkek çocuklarının plaja girmelerinin yasak olduğu belirtilmiştir. 10 yaşından büyük çocuklar için tam ücret ödenirken, 9 ila 6 yaş aralığındaki çocuklardan indirimli ücret alınmaktadır. 5 yaşından küçükler için ise ücret ödenmemektedir. Plaj içerisindeki diğer hizmetler tur ücretinden ayrıdır.
Altınkum Kadınlar Plajı güvenlik konusu kadar hijyen konusuna da önem vermektedir. Özellikle çocuklarıyla denize giren kadınlar için hijyen en önemli konuların başında gelir. Büfe içerisindeki yiyecek ve içecekler de hijyene önem verilerek hazırlanmaktadır. Plajın temizliğine ve görünümüne oldukça önem verilir.

Altınkum Kadınlar Plajı kadınlara özgürce ve güvenle denize girme kolaylığını sunar. Burada hem şehre yakın hem de uzaksınızdır. Haftanın yorgunluğunu atıp dilediğinizce güneşlenmek sizin elinizde. Çocuklar için de vazgeçilmez olan deniz keyfi, uzman personel sayesinde güvenli bir hale gelmektedir. Böylece tüm anneler gönül ferahlığıyla çocuklarıyla denize girebilir. Plaj içerisindeki hizmetler sayesinde eğlenceli ve kaliteli bir gün geçirebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı bu plajda gidermeniz mümkündür. Akşam eve dönüşte ise uzun bir yolculuk yerine şehir merkezinde yolculuk sizi bekler. Şehir içinde olması sebebiyle Altınkum Kadınlar Plajı birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Tatilde, boş vakitlerinizde sadece bayanlara özel ayrılmış olan bayanlar plajı hizmeti almak için http://www.altinkumsariyerplaji.com/altinkum-kadinlar-plaji/ rel=”nofollow” adresini ziyaret edebilirsiniz.

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv