2018 Eşarp Bağlama Modelleri |İronik1Dünya
Reklam Alanı

2018 Eşarp Bağlama Modelleri

74 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Şal modelleri de hayatımıza girince bir çok farklı eşarp bağlama modeli ortaya çıktı. Bizde bu yılın en özgün modellerini yani 2018 eşarp bağlama modelleri hakkında bir kaç model sizlerle paylaşacağız. Bu yazımızı beğenirseniz daha fazla model için aşağıda vereceğim sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bir çok eşarp ve şal bağlama modellerini aşağıda vereceğim linkten ulaşabilirsiniz. Her yaşa uygun bir çok eşarp modelleri ve bağlama teknikleri sitemizde mevcuttur.

Bu modellerden seçtiklerimizi bu içerikte sizlerle paylaşacağız, tüm modeller için sitemizi inceleyebilirsiniz. İlk olarak 2018 eşarp bağlama modelleri konusunda kare eşarp bağlama modelleri hakkında bilgi vereceğim. Daha sonra ise iki ucu sarkan eşarp bağlama modelini anlatmaya çalışacağım.

2018 Eşarp Bağlama Modelleri – Kare Eşarp

Gördüğünüz gibi bu model biraz genç işi, sıklıkla öğrenciler tarafından kullanılan zarif bir model. Kare eşarba çok fazla rağbet gösterilmiyor fakat bir kare eşarba sahipseniz 6 adımda bu şekilde bağlayabilirsiniz.
2018 eşarp bağlama modelleri

2018 Eşarp Bağlama Modelleri – İki Ucu Sarkan Model

Genelde bu modeli şallara daha çok yakıştırıyorum, iğne gerektirmeyen sade bir modeldir. Bu modeli daha çok yuvarlak yüzlü kızlara yakıştırıyorum. 2018 eşarp bağlama modelleri arasında en çok beğendiğim modellerden birisidir. Kare modele göre güzel bir model olmasa da 9 adımda bu şalı bağlamanız mümkündür. Denemekte fayda var, bence çok yakışacak bir model.
2018 eşarp bağlama modelleri

En Basit Eşarp Bağlama Modeli

Son olarak eşarp bağlamayı beceremeyen ve sevmeyenler için en basit eşarp bağlama modelini veriyorum. Gayet kolay ve 3 adımda bağlayabileceğiniz bir model. Bir yere yetişmeniz lazımsa ve aceleniz varsa bu modeli tercih edebilirsiniz.
2018 eşarp bağlama modelleri
Gördüğünüz üzere 3 adet model verdim ancak burada yazamadığım daha onlarca model var, bu modeller için aşağıdaki linke tıklayarak daha detaylı bilgi alabilir ve tüm şal ve eşarp bağlama modellerini görebilirsiniz. Ayrıca burada resimle anlatmaya çalıştım fakat sitemizde onlarca videolu yani uygulamalı gösterimle anlatım mevcuttur. 2018 eşarp bağlama modelleri hakkında diyeceklerim bu kadar, bu yazının devamı ve daha fazlası için aşağıdaki siteye tıklayabilir ve tesettür giyim blogumuza ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; https://www.esarpmodelleri.net

Facebook sayfamız için Tıklayınız!

Youtube Sayfamız için Tıklayınız

 

 

 

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

iptv