2017'De Çıkacak Yabancı Diziler - İronik1Dunya.com
Reklam Alanı

2017’de Çıkacak Yabancı Diziler

548 defa okundu 1 defa yorumlandı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Pek çok yabancı dizi, seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor. Peki hangi yabancı dizi ne zaman başlıyor, dizilerin konuları ne ; işte bunların cevaplarını sizler için sıraladık

 

Me, Myself & I (25 Eylül)

Hayat anılarla doludur… En önemlisi onlarla nasıl başa çıkacağımızdır….

Komedi serisi, Alex Riley’in hayatının üç farklı evresini araştırıyor ve 50 yıllık bir süreci ekranlara taşıyor. 1991 yılında 14 yaşındaki bir çocukken, günümüzde geçen 40 yaşındaki halleri ve 2042 yılındaki 65 yaşındaki hallerine göz atıyor.

Alex, 1991 yılında 14 yaşında bir çocukken, annesi yeniden evlenir ve Chicago’dan Los Angeles’a taşınırlar.

Günümüzde 40 yaşında olan Alex’in hem kişisel hem profesyonel kariyerine göz atılır.

Ve 2042’de 65 yaşında olan Alex, gerçekten mutlu olmak için başarılı bir şirketten ayrılmak ve icat ettiği tutkusuna geri dönmek gerektiğinin farkına varır.

Geçmişin geleceği bildirdiği bu önemli dönemler duygusal ve mizahi bir dille ele alınıyor. Genç “Alex Riley” karakterini Jack Dylan Grazer, 40 yaşındaki hallerini Bobby Moynihan ve 65 yaş hallerini John Larroquette canlandırıyor.

 

Ozark (21 Temmuz)

Dünyanın ne kadar kirli bir yer olduğunu kanıtlayacak olan Ozark konusu itibariyle uyuşturucudan kara paraya, kumardan tehlikeli adamlara çok sayıda konuyu işleyecek. Marty Bird ciddi anlamda pisliğe bulaşmış bir adam olarak Meksikalı uyuşturucu baronlarına borçlanmıştır.

Şimdi ise bu tehlikeden kendisini kurtarmak zorundadır. Bateman tarafından canlandırılan Marty Bird için çıkış yolu ise Missouri olarak bilinen bölgede bir sayfiye evinde saklanmak olarak görülür. Tabi yanında Laura Linney tarafından canlandırılan karısı Wendy ile beraber. Bu kaçış ise olayların tekrardan şekillenmesine, daha da büyümesine sebep olacaktır. Haliyle Ozark 2017 yılında çıkacak diziler arasında iddialı bir pozisyona sahip.

 

Wisdom Of The Crowd (1 Ekim)

“İki akıl bir akıldan iyiyse, bir milyonun neler yapacağını siz düşünün…”

Aynı adı taşıyan İsrail televizyon dizisine dayanan “Wisdom of the Crowd”, “Bir milyon akıl, birden iyidir” düşüncesinden esinlenerek yola çıkan ve teknolojide devrim yaratan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Jeffrey Tanner (Jeremy Piven) kızının katilini bulmak, cezai soruşturmalara ilişkin deliller bulmak ve değerlendirmek için dünyadaki insanlarla merkezi bir platform (crowdsourcing) oluşturur. Ardından, suçların çözümünde devrim yaratan, hukuki sınırlar dışında çalışan, zeki ve tutkulu uzmanlardan oluşan “Bay Area” adında San Francisco’da bir şirket kurar.

 

Young Sheldon (25 Eylül)

Yıl 1989, Doğu Teksas… Dokuz yaşındaki Sheldon Cooper ile tanışıyoruz. Henüz abisi kadar entellektüel olmasa da liseye başlamak için dört sınıf birden atladı. Ailesi, sınıf arkadaşları ve komşuları tarafından anlaşılamayan bir dehanın ilk yılları Jim Parsons’un kendi sesi ile anlatılıyor. Annesi, zorbalardan koruyacağını düşündüğü sözlerle Sheldon’u yeni okuluna hazırlıyor. Okulun belalılarına babasının futbol antrenörü olduğunu ve kardeşinin takımda oynadığını söyleyerek… İkiz kızkardeşi dördüncü sınıfta kalmaktan mutluluk duyuyor. Genç Sheldon Newton fiziğini anlayabilir ancak onun dindar ailesi için bu bilgilerin bir futbol maçı kazanmak kadar önemi yok.

 

Mr.Mercedes (9 Ağustos)

“Mr. Mercedes” çaldığı Mercedes marka otomobili kalabalık bir grubun üzerine sürerek çok sayıda kişinin ölümüne ve yaralanmasına sebep olan psikopat bir katilin ve onu yakalamaya çalışan, kısa süre önce emekli olmuş bir dedektifin hikayesini anlatıyor. Emekliliğinin tadını çıkaran Dedektif Bill Hodges (Brendan Gleeson) yıllar sonra “Mr. Mercedes” lakablı katilden yaptığı katliamdan aldığı zevki anlatan bir mektup alır. Katilin amacı, zamanında onu yakalayamayan Hodges’in vicdan azabı çekmesini ve intihar etmesini sağlamaktır. Zeki ve kurnaz dedektif katilin tüm oyunlarını bozarak farklı bir planla karşılık verir ve av başlar.

 

Seal Team (27 Eylül)

“Başarısızlık” ülkenin en seçkin ve özel operasyon güçleri Navy SEAL takımı için bir seçenek değildir. Bu aksiyon dolu yeni dizide, serin kanlı ve korkusuz savaşçılar kendilerini, imkansız olasılıklara karşı mücadele ederek, ülkenin en tehlikeli ve yüksek riskli görevleri içinde bulacaklar. Eve döndüklerinde ise farklı bir stresle karşı karşıyalar. Sırları saklamak, her an habersizce göreve çağırılmak ve çıktıkları her görevin son olabilme ihtimali kendileri ve aileleri üzerinde kaygı yaratıyor. Ancak dönüşü olmayan yeminleri ve vatanseverlik tutkuları herşeyden önce gelir.

 

Valor (9 Ekim)

“Valor”, Matt Barr’ın oynadığı “Gallo” karakter odaklı, pist ağırlıklı bir askeri drama olarak karşımıza çıkacak. Askeri disiplin ile insan arzuları arasındaki sınırları test eden bir ABD üssünde geçiyor. Her biri özenle seçilmiş, gizli ve uluslararası görevleri icra etmek üzere eğitim görmüş bir ekip üzerine kurulu. İlk sezon, bir grup MIA askerini kurtarma operasyonu üzerine işlenecek. Bununla beraber, birlikteki ilk kadın pilotlardan birinin yer aldığı başarısız bir görevin detayları flashbacklerle anlatılacak.

 

The Sinner (2 Ağustos)

“The Sinner” Cora Tanner (Biel) isimli genç bir annenin üzerine yoğunlaşıyor. Tanner, kontrol edemediği bir öfke ile büyük bir şiddet eylemi gerçekleştirir. Ancak, kendisini bu derece şiddetli öfkeye maruz bırakan olayların nedenini bilmiyor. Cora’nın davasını ele alan hassas ve azimli dedektif Harry Ambrose (Bill Pullman) göz önündeki bazı gerçeklerin daha önemli şeyleri gölgelediğine inanır ve Cora’nın hayatını araştırmaya başlar.

 

Friends From College (14 Temmuz)

Dizi, Harvard Üniversitesi’nde beraber okumuş, mesleki kariyerlerinde birçok başarı kazanmış ve hayatı tecrübe ettikten sonra kırklı yaşlarında New York’ta tekrar bir araya gelen bir grup arkadaş ile ilgilidir. Birbirleriyle iç içe ve çoğu zaman karmaşık ilişkilere sahip olan bu arkadaşların, eski dostlukları, romantik ilişkileri ve geçmişe duyulan özlemle şimdiki zamandaki hayatlarını dengelemeleri üzerine bir komedi dizisi olacak.

 

Law & Order: True Crime (26 Eylül)

llk sezon, 1989 yılında Beverly Hills’de zengin ebeveynlerini av tüfeği ile vahşice katletmekten mahkum edilen Menendez kardeşlerin davasını konu ediniyor. Duruşma sırasında kardeşler, cinayetleri yıllarca maruz kaldıkları cinsel ve psikolojik istismardan kaynaklı işlediklerini iddia ettiler. Jüri savunmanın talebini reddetti ve kardeşler şartlı tahliye imkânı olmaksızın ömür boyu hapis cezası aldılar

 

 

 

 

 

 

 

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

1 Yorum
  • HakanCevapla

    Ozarkı merakla bekliyorum

    Tem 02, 2017 17:51
iptv