2017 Yılında Çıkıcak Yabancı Diziler #2 | İronik1dunya.com
Reklam Alanı

2017 Yılında Çıkıcak Yabancı Diziler #2

372 defa okundu 1 defa yorumlandı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Merhaba ironik1dunya okurları bugün sizlerle “2017’de Çıkacak Yabancı Diziler’in” devamı niteliğindeki 2017 Yılında Çıkıcak Yabancı Diziler #2 yazısıyla karşınızdayız. Eğer ilk yazıyı okumadıysanız buradan ulaşabilirsiniz, keyifli yeni diziler seçmeniz dileğiyle.

Salvation (12 Temmuz)

“Salvation” düşük seviyeli bir Pentagon yetkilisine şaşırtıcı bir bulgu getiren MIT lisansüstü öğrencisi Liam’ı (Charlie Rowe) ve teknoloji milyarderi Darius Tanz’ı (Santiago Cabrera) merkezine alıyor. İddialarına göre bir asteroid, Dünya ile çarpışmaktan sadece altı ay uzaklıkta. Liam ve Darius’un ekibi gezegeni kurtarmak için gizli bir proje başlatmaya karar verirler.

Marlon (16 Ağustos)

Amerikalı komedyen ve senarist Christopher Moynihan (Man Up!) tarafından oluşturulan ‘Marlon’ NBC kanalının yaklaşan komedi türündeki dizilerinden biridir.

Marlon Wayans’ın hayatından kurgulanan dizi, kendisini eski eşinden olan iki çocuğuna adamış, yeterince olgunlaşmamış bir baba ve Marlon ailesinin eğlenceli hayatlarını anlatmaktadır.

She’s Gotta Have It (23 Kasım)

İki kez Oscar’a aday gösterilen ve Emmy ödülü kazanan, orjinal filmin yaratıcısı ve oyuncusu ABD’li yönetmen Spike Lee tarafından oluşturulan dizide eşi Tonya Lewis Lee’de (Miracle’s Boys) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Otuz dakikalık 10 bölümden oluşacak tüm sezon Spike Lee tarafından çekilmiştir. Başlangıçta Showtime kanalı için düşünülen dizi, bir anlaşmazlık sonucu Netflix’e geçiş yapmıştır.

Ghosted (1 Ekim)

Ghosted” Los Angeles bölgesinde meydana gelen ve açıklanamayan bir dizi olayı araştırmak için “The Bureau Underground” adlı bir organizasyon tarafından işe alınan şüpheci Leroy Wright (Craig Robinson) ve paranormal olayları çözmede bir dahi olan Max Allison’u (Adam Scott ) takip ediyor. Güya yaşanan olaylar insan ırkının varlığını tehdit eden gizemli bir varlıkla bağlantılıdır.

9JKL (2 Ekim)

Senaryo Mark Feuerstein’in gerçek yaşamından esinlenmiştir. Josh (Feuerstein) yetişkin olduğu dönemlerde bir apartmanın 9K’sında otururken, ebeveynleri 9J’de, erkek kardeşi ise eşi ve bebeği ile birlikte 9L’de yaşamaktadır. Josh, bir yandan hayatını devam ettirmeye çalışırken, diğer yandan arada sıkışıp kaldığı dairesinde, aile üyeleri ile arasına sınırlar koymaya çalışmaktadır.

Disjointed (25 Ağustos)

Dizi, iş dünyası ve romantik sahnelerinde bulunduğu bir aile komedisidir. Ruth (Kathy Bates), hayatı boyunca esrarı yasallaştırmak için mücadele etmiş ve hareketin sembolü haline gelmiştir. Şimdilerde ise verdiği bu mücadelenin meyvelerini topluyor. Üç oğlu ile birlikte Los Angeles bölgesinde, yıllarca hayalini kurduğu, yasal bir esrar dispanseri işletmektedir.

S.W.A.T (2 Kasım)

Dizi, bulunduğu bölgede doğup yetişmiş, S.W.A.T. Teğmeni Daniel “Hondo” Harrelson’ı (Shemar Moore) takip eder. Harrelson, Los Angeles’taki suçların çözümü için son çare olan yüksek eğitimli bir birimin başına geçmekle görevlendirildiğinde sokaklara olan bağlılığı ve şimdiki çalışma arkadaşlarına karşı sorumlulukları arasında kalacaktır.

The Orville (10 Eylül)

300 yıl sonraki gelecekte geçecek dizi, gezegenler arası seyahat eden “The Orville” isimli bir keşif gemisinin mürettabatını konu edinecektir.

Üretimine bu sonbahar başlanan ve 13 bölümden oluşacak ilk sezonun 2017-2018 sezonunda gösterime girmesi planlanmaktadır.

Dynasty (11 Ekim)

Diziye, iki kadının perspektefinden bakılıyor. Milyarder Blake Carrington’ın kızı Fallon Carrington (Elizabeth Gillies) ve İspanyol kökenli üvey annesi Cristal Flores (Nathalie Kelley). Günümüzde geçecek dizide, Amerika’nın en zengin ailelerinden Carringtonlar ve Colbyler’in çocukları servetlerini kontrol altında tutmak için mücadele ediyorlar.

Star Trek: Discovery (24 Eylül)

Günümüzün çağdaş versiyonu olan dizi, Star Trek serisinin olaylarından 10 yıl öncesini konu edinir. Uzun metrajlı filmlerin zaman çizelgesinden ayrı olarak, yeni dünyalar ve medeniyetler keşfeden USS Discovery mürettebatını izler. Discovery, Star Trek tarihinde daha önce bahsedilen ancak keşfedilmemiş bir olayın etrafında dönüyor.

Atypical (11 Ağustos)

Dizi, otistik spektrum bozukluğu olan 18 yaşındaki Sam’in aşk ve özgürlük arayışı üzerine odaklanmaktadır. Tüm aile bireyleri onun kendini keşfetmeye yönelik, komik ama acı dolu yolculuğuna eşlik ederken, kendi hayatlarında da değişikliklere neden olur. Ve dizi size şu soruyu soruyor: “Normal olmak ne demektir?”

The Guest Book (3 Ağustos)

Dizi, Trace Dağı’nda ki küçük bir kasabada bulunan kiralık bir evin çalışanları ve ziyaretçileri üzerine odaklanıyor. Bu küçük dağ kasabasında yaşayan karakterlerin evi ve oyuncuları aynı kalırken, her bölümde tatil için kasabaya gelen farklı bir konuk oyuncu üzerinde duruluyor.

MindHunter (13 Ekim)

1979 yılında geçecek dizide, seri katillerin işlediği ve soruşturmaları devam eden davaları çözmeye çalışan FBI Davranış Bilimleri Birimi özel ajanları Holden Ford (Jonathan Groff) ve Bill Tench’in (Holt McCallany) maceraları konu edilecektir

The Brave (25 Eylül)

Dizi, düşman hattının ilerisindeki en zor ve tehlikeli görevleri üstlenen ve birçok kişisel fedakarlık yapmak durumunda kalan, ülkenin en cesur askeri kahramanlarının karmaşık dünyasını ekranlara taşıyor.

InHumans (1 Eylül)

Aynı isimli Marvel Comics çizgi roman serisinden uyarlanan ‘Inhumans’ ABC kanalının yaklaşmakta olan süper kahraman temalı, aksiyon, macera ve bilim kurgu türündeki dizilerinden biridir.

The Defenders (18 Ağustos)

Netflix dizisi ‘The Defenders’, Marvel’ın yeni bir süper kahraman dizisi olarak seyirci karşısına çıkacak. Dizide, dört kahramanın bir araya gelip New York’ta suça karşı mücadelesi anlatılıyor.

Midnight, Texas (24 Temmuz)

Dışarıdan bakıldığında oldukça sakin duran bir kasabadaki doğaüstü olayları ve kişileri konu alan Midnight, Texas’ın senaryosunu True Blood’ın yaratıcısı Charlaine Harris kaleme alıyor.

Claws (11 Haziran)

TNT’de ekrana gelecek olan dizi, Florida’da bir manikür salonunda çalışan beş kadının erkeklere ait bilinen organize suç örgütü dünyasına girmeye karar vermesini konu ediyor.

The Last Tycoon (28 Temmuz)

İrlanda asıllı ABD’li yazar F. Scott Fitzgerald’ın aynı isimli romanından uyarlanan ‘The Last Tycoon’ Amazon kanalının yaklaşan dönem draması dizilerinden biridir.

Glow (23 Haziran)

Orange Is the New Black dizisinin yapımcısının bir başka dizisi olan ‘Glow’, bir grup kadının Los Angeles’ta güreş organizasyonları yapmasını konu ediyor.

Gypsy (30 Haziran)

Naomi Watts’ın terapist olarak başrolde yer aldığı Netflix dizisi, bir terapist danışanının hayatına gerektiğinden fazla karışırsa olabilecekleri ele alıyor.

Room 104 (28 Temmuz)

Dizi, bir Amerikan otelinin 104 numaralı odasında geçiyor. Her bölüm, birbirinden farklı karakterlerin hikayesi anlatılıyor.

Snowfall (5 Temmuz)

FX’te yayınlanacak yeni dizi, 1980’lerin başlarında Los Angeles’taki kokain bağımlılığını ele alıyor.

REKLAM Reklam Alanı REKLAM
Yorum Yaz

1 Yorum
  • GökmenCevapla

    Salvation adlı diziyi aslında şimdiden merak ettim 12 temmuzada ne kaldı şu şunun şurasında. Bakalım nasıl olacak. İzleyiceleri tatmin edecek düzeydedir umarım ki sonuç olarak yabancı dizi yani kesinlikle tatmin eder

    Tem 06, 2017 11:34
iptv